GEOZ

GEOZ Nieuws

Aanpassingen Letterwaarden

gepost door vzw GEOZ op 18/02

Volgende personen veranderen van letterwaarde na 10 gespeelde wedstrijden.

De nieuwe letterwaarde gaan onmiddelijk in.

STUL Maikel -> D

BARTIER Andrew -> D

VAN...


Aansluitingen, overgangen en clubovereenkomst

gepost door vzw GEOZ op 10/02

Door de digitale manier van aansluiten en overgangen te tekenen zijn er enkele vragen gerezen van de leden mbt het...



Website update

gepost door vzw GEOZ op 02/02

Website update!
Vanaf heden is het mogelijk om via de individuele ranking door te klikken op de speler zijn/haar naam.


Overzicht aansluitingen/overgangen

gepost door vzw GEOZ op 28/01

Vanaf heden kunnen clubs die een aansluiting of overgang hebben aangevraagd deze terugvinden op de ledenpagina onder aansluitingen.

De formulieren voor...


Nieuwe aansluitingen / Overgangen

gepost door vzw GEOZ op 23/01

Er komen veel vragen binnen van clubs mbt het invullen van groene kaarten om spelers reeds aan te sluiten of...



Fotos uit de oude doos

gepost door vzw GEOZ op 18/01

Zou u zo nog allemaal herkennen? Spelers van 11 jaar geleden, foto's uit de oude doos.

Met een welgemeende dank u...


Aanpassing Letterwaarde

gepost door vzw GEOZ op 16/01

Volgende spelers zijn veranderd van letterwaarde na 10 gespeelde wedstrijden. De letterwaarde gaan onmiddelijk in.

Nieuwe spelerskaarten worden aangevraagd bij BGB en opgestuurd...


Wedstrijden

  • Ere-Afdeling

    • Kastelein A vs Excellentie A
    • 22-02-2019
      20u
    • Patrijzen A vs The Bridge
    • 22-02-2019
      20u
    • De Statie A vs Den Tell A
    • 22-02-2019
      20u
    • De Wan A vs Sportwereld A
    • 22-02-2019
      20u
    • Tap Team A vs Kastelein C
    • 22-02-2019
      20u
    • Den Tell B vs Tap Team B
    • 22-02-2019
      20u
  • 1e Afdeling

    • De Fonteyn vs Megagolf
    • 22-02-2019
      20u
    • Willem Tell vs Harmonie-Fina A
    • 22-02-2019
      20u
    • Kastelein B vs Sportwereld B
    • 23-02-2019
      19u
    • Memories vs Routier A
    • 23-02-2019
      19u
    • E-Team vs Leiezonen-Tonne
    • 23-02-2019
      19u
    • Christiane en Dirk vs Oud Gemeentehuis
    • 23-02-2019
      19u
    • De Wan B vs De Retro A
    • 23-02-2019
      19u
  • 2e Afdeling

    • Paradijs A vs Den Tell C
    • 17-02-2019
      14u30
    • Bijlken B vs Paradijs B
    • 22-02-2019
      20u
    • Poldervrienden vs Bijlken A
    • 22-02-2019
      20u
    • Leiedonck vs Sniper A
    • 22-02-2019
      20u
    • Tonnevrienden A vs Kastelein D
    • 22-02-2019
      20u
    • Den Tell C vs Patrijzen C
    • 22-02-2019
      20u
    • Parking vs Excellentie B
    • 23-02-2019
      19u
  • 3e Afdeling

    • De Retro B vs De Statie B
    • 22-02-2019
      20u
    • Maritime vs Tonnevrienden B
    • 22-02-2019
      20u
    • Kastelein F vs Sportvrienden
    • 22-02-2019
      20u
    • Les Deux Clefs vs Twipo
    • 23-02-2019
      19u
    • Tap Team D (FF) vs Den Tell D
    • 23-02-2019
      19u
    • Harmonie-Fina C vs Primus
    • 23-02-2019
      19u
    • Den Tell E vs Boer Janssens
    • 23-02-2019
      19u
  • 4e Afdeling A

    • Excellentie C vs Den Tell F
    • 17-02-2019
      15u
    • Tonnevrienden E vs Kastelein E
    • 22-02-2019
      20u
    • Excellentie C vs t Zand
    • 23-02-2019
      20u
    • Den Tell F vs Bijlken C
    • 23-02-2019
      19u
    • Routier B vs De Ruen Meulen
    • 23-02-2019
      19u
  • 4e Afdeling B

    • Sniper B vs Tonnevrienden C
    • 22-02-2019
      20u
    • Kastelein G vs Sniper B
    • 23-02-2019
      19u
    • Tonnevrienden C vs Den Tell G
    • 23-02-2019
      19u
    • DSW vs Molenhof
    • 23-02-2019
      19u
    • Dynasty vs Tonnevrienden D
    • 23-02-2019
      19u